Про Нас

Бренд жіночого одягу Yarkáte   був створений на загадковому та чарівному острові Балі, який надихнув  своєю неймовірною природою та естетикою до створення екологічного одягу з натуральних тканин для подорожей у літо або прогулянок містом.

     Наша Місія

Ми сповідуємо філософію  – “менше є більше», саме ця ідея була закладена в наш бренд з моменту його заснування. Ми віримо в принципи повільної моди, віримо в підхід, спрямований на заохочення споживачів інвестувати в одяг більш високої якості, який має кращий вплив на довкілля.

В нашіх виробах ми втілюємо суть сучасної класики з метою завжди займати місце у вашому гардеробі та серцях. Тому наша мета – виготовляти одяг найвищої якості.

     Ми продовжуємо вдосконалюватись у нашому бізнесі та заохочуємо вас взяти  участь у цій подорожі разом з нами.

Наш виробничий процес

 Усі наші вироби розробляються в Києві, а потім передаються нашим неймовірним ремісникам та партнерам по  всій Україні, де відшиваються з великою увагою до деталей та використанням тільки натуральних тканин.

     Коли ми створюємо дизайн, завжди думаємо про жінку, яка  впевнена у собі.

     Вона практична і водночас елегантна, обожнює вінтаж, надіхається музами минулого та  насолоджується простими речами в житті.

     Вона любить подорожуваті, її будинок наповнений антикваріатом та дрібничками, які вона колекціонує протягом своїх подорожей. Вона не слідує яскравім тенденцім, її стиль – це відображення її власної унікальності.

     Вона любить поєднувати свій одяг з вінтажними знахідками та виглядати вишукано і водночас комфортно.

Цінності

Sustainable

Quality

Natural fabric