FREE UK DELIVERY ON FULL PRICE ORDERS OVER £125. FREE UK RETURNS.

Політика конфіденційності

YARKÁTE

Кожен раз, коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності, будь ласка, ознайомтеся з політикою конфіденційності інтернет – магазину yarkate.com.

Як ми використовуємо Ваші дані

Персональні дані, надані вами будуть оброблені та збережені компанією YARKÁTE з наступними цілями:

  • Розробка і використання договору;
  • Персоналізовані відповіді на ваші запити;
  • Надання вам інформації про товар, продажах і оновлення на сайті.;
  • У разі, якщо ви надасте нам інформацію від імені третіх осіб, ви будете нести відповідальність за отримання їх згоди на використання цієї інформації з метою, описаних нижче.

Особиста інформація яку надає клієнт для оформлення замовлення в магазині, контактна форма, яка доступна на сайті, а також інформація, отримана в рамках обслуговування клієнтів по електронній пошті, буде оброблена YARKÁTE і використана виключно з метою вирішення питань.

  • YARKÁTE несе відповідальність за надану інформацію, зобов’язується дотримуватися конфіденційності ваших особистих даних і гарантує вам можливість здійснювати доступ, виправлення, анулювання даної інформації по електронній пошті yarkatestudio@gmail.com. При необхідності, ми попросимо вас надати нам копію вашого посвідчення особи, паспорт або інший дійсний документ, що засвідчує особистість.
Merchant Equipment Store Credit Card Logos